Stropní infrapanel PO-SWPO400
  • Novinka
  • Akce
  • TOP produkt
Stropní infrapanel PO-SWPO400
- 23 %
Stropní infrapanel PO-SWPO400
Stropní infrapanel PO-SWPO400
Stropní infrapanel PO-SWPO400
Dostupnost
Momentálně není k dispozici
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:ES00001373
EAN kód:5907599604372
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace
Topný panel TERMOFOL TF-SWPO400 bez regulace
univerzální tepelné zářiče, které lze použít do obytných prostor na strop nebo do modulu
podhledu. Díky umístění na stropě lze dosáhnout dokonalého šíření tepla v místnosti, neboť
rozdíl teploty mezi stropem a podlahou nepřekračuje 1-2 °C. Vhodně zvolené délky vln
tepelného záření způsobují, že je teplo většinou absorbováno prvky místnosti – podlahou,
stěnou, nábytkem – tím zvyšuje jejich teplotu a současně není absorbováno skleněnými
prvky (např. okny), díky tomu nedochází ke zbytečným tepelným ztrátám.
Panely lze připevnit několika různými způsoby: upevnění do stropu, zavěšení pod stropem,
vestavba do podhledu (stropní kazety)
Efektivní a hospodárné zároveň. Potěší každé oko, uklidní smysly a mají pozitivní vliv na zdraví.
 Specifikace panelu TF-SWPO400:
VÝKON: 400 W.
ROZMĚRY: 1610 mm x 219 mm x 15 mm
BÍLÁ BARVA
REGULÁTOR: NE
WIFI: NE
Panel bez napájecího kabelu
Řada panelů SW nemá vestavěný termoregulátor.
Topení musí být připojeno k termostatu, který řídí teplotu v místnosti.
HMOTNOST: 13 kg
Tloušťka: 15 mm
Stupeň krytí: IP54
Záruka 5 let
Infrapanel zaručuje teplo v místnostech do 8 m2 / kubický objem do 20 m3
Pasivní důmmin. 20-25W/m3
Nízkoenergetický důmmin. 25-30W/m3
Rekonstrukcemin. 30-40W/m3
Nezateplený důmmin. 50W/m3
Tepelnou ztrátu doporučujeme předimenzovat o cca 10-20%